RzeQA czyli co?

Cel

Jest już nas tak wielu specjalistów zapewniających jakość w branży IT w Rzeszowie. Pracujemy w różnych firmach i projektach, a brakowało nam możliwości spotkania się w nieformalnej atmosferze, aby dzielić się doświadczeniami i wiedzą. Od teraz to się zmienia!

Rzeszów nie gorszy niż inne miasta, które mają prężną społeczność testerską. Dlatego też Wrocław ma WrotQA, Gdańsk – TrojQA, a Rzeszów od dzisiaj ma RzeQA.

Chcemy, aby RzeQA zintegrowała ludzi, dla których QA jest pasją i umożliwiła spotkania w nieformalnej atmosferze. Będziemy dzielić się i wymieniać wiedzą i doświadczeniami, rozwiązaniami stosowanymi w codziennej pracy, aby inspirować się nawzajem do rozwoju.

Forma

RzeQA będzie mieć formę cyklicznych spotkań obejmujących prezentacje i panele dyskusyjne. Spotkania odbywać się będą w centrum Rzeszowa. Ze swojej strony gwarantujemy ciekawych prelegentów i pasjonujące tematy paneli dyskusyjnych, ale liczymy też na Wasz wkład.

 Dla kogo

Zapraszamy na spotkania wszystkie osoby, które mają wpływ na jakość oprogramowania w swoich projektach począwszy od testerów oprogramowania i analityków poprzez programistów i kierowników projektów aż do osób, które chcą rozpocząć pracę w branży IT i interesują się jakością oprogramowania. Luźna atmosfera oraz odpowiednie warunki z pewnością będą sprzyjać poszerzeniu horyzontów.

 Dołączcie do nas i wspólnie sprawmy, żeby RzeQA popłynęła wartkim nurtem!


Ciekawi ludzie i nowe kontakty
Inspirujące tematy
Możliwość nauki od specjalistów
Zdobywanie i wymiana wiedzy
Pasja do pracy nad jakością
Darmowe warsztaty